MENÜ

Hakkımızda

Z Makina Teknolojisi A.Ş.

Z Makina Teknolojisi A.Ş 2008 yılında zemin iyileştirme sektörüne yönelik makine ve ekipman imalatı yapmak üzere Zetaş Zemin Teknolojisi A.Ş bünyesinde kurulmuştur. 2011 yılında da, Zetaş A.Ş dünya da sektöründe lider konumda olan Soletanche Bachy bünyesine dâhil olmuştur. Z Makina zemin iyileştirme sektöründe uluslararası alanda tanınan ve 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan bir firma haline gelmiştir.

2016 yılında, Z Makina Dilovasında bulunan 5000 m2 alan üzerinde kurulu, 3800 m2 kapalı alana sahip fabrikasına taşınmıştır. Bu sayede tecrübeli mühendis kadrosuyla, ihtiyaca yönelik her türlü ürünü üretebilecek kapasiteye ulaşmıştır.

Vizyonumuz

Güncel teknolojileri takip ederek ürünlerimizde uygulamak, müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlamak, sürekli gelişim felsefesini ilke edinerek alanında yenilikçi olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarını doğru anlamak ve zamanında cevap vermek, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak ve düzenli, sağlıklı bir çalışma ortamında güvenilir, kaliteli ürünler ortaya çıkarmak.

FİRMADAN GÖRÜNTÜLER