MENÜ

Hakkımızda

Z Makina Teknolojisi A.Ş.

Z Makina olarak zemin makine ve ekipman imalat ve tedariğine odaklanmış, sektörde tecrübeli, dinamik kadrosuyla 2008 yılından beri hizmet etmekteyiz. Müşterilerimizin her türlü projelerine doğru ekipman ve makine sağlamak için proje ekibimiz ile detaylı bir çalışma yaparak çözüm bulur, imalat ekibimizle zamanında, güvenilir ve kaliteli ürünler ortaya çıkarıyoruz. AR&GE çalışmalarımız ile yeni teknolojileri araştırıp, test edip hali hazırda bulunan ürünlerimize uygulayarak, yeni makine ve ekipmanlar ile ürün yelpazemizi genişletiyoruz. 

2011 yılından itibaren Soletanche Grubu'na dahil olarak yurt içindeki tecrübelerimizi uluslararası bir ağa dönüştürerek yurt dışı odaklı projelendirme ve imalat yapmaktayız. 

Vizyonumuz

Güncel teknolojileri takip ederek ürünlerimizde uygulamak, müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlamak, sürekli gelişim felsefesini ilke edinerek alanında yenilikçi olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarını doğru anlamak ve zamanında cevap vermek, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak ve düzenli, sağlıklı bir çalışma ortamında güvenilir, kaliteli ürünler ortaya çıkarmak.

FİRMADAN GÖRÜNTÜLER